Picērija Ogrē

Picērija ir vieta kur tiek radīts gastronomisks meistardarbs, ko pazīstam kā picu.

Tomēr picērija bieži vien ir kas vairāk par vienkāršu ēdiena gatavošanas vietu. Labai picērijai mēdz piemist īpaša aura. Tāda kā noskaņa. Picērija ir īpaša vieta, gluži kā katra tajā ceptā pica, kas cepta pēc īpaša pasūtījuma. Picērija ir vieta, kur cilvēki satiekas, runājas, priecājas un, protams, bauda brīnišķīgās picas. Picērija no smalka restorāna atšķiras ar to, ka picērijā cilvēki jūtas kā mājās. Picērijā var dzirdēt cilvēku čalošanu, kraukšķīgās picas garozas lūšanu un picu meistara rosīšanos.

 

Picērija Ogrē rūpējas par :

 

pica Ogrē

  • Izcili gardu picu pagatavošanu. Visas picas tiek pagatavotas tieši pēc klientu pasūtījuma. Šāda picu gatavošanas metode nodrošina svaigāko picu, tieši no krāsns, kā arī iespēju izvēlēties un pielāgot picu tieši savām vēlmēm. Klienti var izvēlēties sastāvdaļas savai picai, un meistars to pagatavos.
  • Picu iesaiņošanu līdzņemšanai. Jebkuru pasūtīto picu Ogrē ir iespējams ēst gan uz vietas, gan ņemt līdzi. Līdzņemšanai ir pieejami dažāda izmēra iepakojumi. Tie tiek piemēroti atbilstoši pasūtītās picas izmēriem. Iepakojumi ir gana izturīgi lai picu varētu droši pārvadāt. Tie arī gādās lai pica ilgāk paliek silta.
  • Jauku atmosfēru. Picērija Ogrē ir ērti iekārtota, lai ikviens varētu patīkami piesēst un baudīt svaigi cepto picu. Interjers ir veidots tā lai klienti justos ērti un patīkami. Fonā tiek atskaņota neuzkrītoša, taču patīkama mūzika, kas atraisīs cilvēkus un liks tiem justies ērtāk un mājīgāk. Picērijā ir jauks, silts apgaismojums, kas liek cilvēkiem justies atraisīti un nepiespiesti, jo mēs uzskatam, ka pica ir jābauda brīvā gaisotnē, kurā jūties ērti.